Hakkımızda

 

Ürünlerimiz tedarikçilerimiz tarafından denizden çıktığı gibi günlük olarak firmamıza gelir. Yapılan kontroller sonucu üretime alınır. Hammadde kabulden sevkiyata
kadar soğuk zincir hiç bozulmadan müşterilerimizin siparişlerine göre ürünlerimiz taze veya donuk olarak işlenir, soğuk hava depolarımızda saklanır, frigorik araçlarımızla müşterilerimize ulaştırılır. Ürün kalemlerimiz ağırlıklı olarak sübye, kalamar, ahtapot ve karidestir. Bununla birlikte talebe göre her türlü balığı günlük olarak temin edip, işliyoruz.

Amacımız kalite standartlarında üretilen su ürünlerimizi sağlık ve hijyen koşullarında uygun fiyat politikası ile müşterilerimize ulaştırmak ve bu işlem sırasında doğanın ve deniz canlılarının doğal dengesini bozmamaya özen göstermektir.

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız.


Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

Firmamız müşteri beklentilerinin tam anlamıyla karşılanmasını temel amaç edinen, ortaklarına reel kazanç sağlayan, tedarikçi ilişkilerini dengeleyen, çalışanlarını bilgilendirip yetkilendirmesini ve takım çalışması ve güncel eğitimler ile süreçlerin sürekli iyileştirilmesini hedefleyen, kaliteli ürünlerin devamlılığını sağlayarak toplumsal sorumluluklarını yerine getiren, çevresine saygılı satış ve yönetim ile hedeflenen kalitede, zamanında ve hatasız olarak sunmak kalite politikamızdır.

Müşteri beklentilerini her defasında , zamanında ve tam olarak karşılamak ; çevreye saygılı, estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır. Hizmette güven , müşteri memnuniyeti, kalite , hız ve stabilite prensiplerine bağlı , etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren , sosyal sorumluluk sahibi bir firma olmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Uzmanlıklarımız

Firmamız müşteri beklentilerinin tam anlamıyla karşılanmasını temel amaç edinen, ortaklarına reel kazanç sağlayan, tedarikçi ilişkilerini dengeleyen, çalışanlarını bilgilendirip yetkilendirmesini ve takım çalışması ve güncel eğitimler ile süreçlerin sürekli iyileştirilmesini hedefler.

  • Marka Popülerliği 100%
  • Destek Hizmetleri 100%
  • Satış Sonrası 100%
  • Ürün Çeşitliliği 100%

Güvenilir Firma

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışındayız.

Memnuniyet Garantisi

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki..

Sorunsuz İşler

Firmamız müşteri beklentilerinin tam anlamıyla karşılanmasını temel amaç edinen.

Destek Merkezi

Müşteri beklentilerini her defasında , zamanında ve tam olarak karşılamak.